Oferta stacji

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Posiadamy oświetlony parking, osiem miejsc dla samochodów ciężarowych oraz 20 dla samochodów osobowych. Stacja pod marką PKN ORLEN. Obsługujemy karty płatnicze UTA, DKV, FLOTA oraz honorujemy Karty Vitay. Ponadto na stacji znajduje się sklep, gdzie proponujemy smaczne hot-dogi, a także wyśmienitą kawę w różnych wydaniach.

Sklep w sprzedaży proponuje oleje silnikowe, smary, kosmetyki samochodowe i wiele innych artykułów zaspokajających w 100% potrzeby kierowcy. Można tu znaleźć coś słodkiego jak i schłodzić się zimnym napojem.
Stacja czynna całą dobę, obsługiwana przez wyszkoloną i doświadczoną kadrę pracowników. Stacja posiada bezpłatną toaletę, w tym dostosowaną dla osób niepełnosprawnych, o wysokim standardzie wykonania.

Posiadacze kart płatniczych mają możliwość wypłaty gotówki z karty, jest to funkcja tzw. CASH BACK. Możliwość zapłaty kartą w obcej walucie. Stacja posiada monitoring. Możliwość zamawiania i odbierania nagród z programu VITAY. Stacja ma pracownika podjazdu, którego zadaniem jest tankowanie paliw, doradztwo i wszelka pomoc związana z pojazdem. Na miejscu znajduje się również kompresor do pompowania kół samochodowych oraz odkurzacz.

Na terenie stacji znajduje się zakład wulkanizacyjny, gdzie macie Państwo możliwość wymiany i zakup nowego ogumienia opon samochodów osobowych, ciężarowych jak i pojazdów rolniczych. Opony są dostępne we wszystkich markach w Polsce. W serwisie obsługuje doświadczona kadra, służąca fachowym doradztwem. Serwis w swojej ofercie posiada: prostowanie felg, sprzedaż opon nowych i używanych, osobowych, ciężarowych, rolniczych. Serwis czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Posiadamy najnowszy sprzęt przygotowany do rozbierania, zakładania, wyważania, podnoszenia, odkręcania i zakręcania kół.

W sezonie zimowym i wiosennym zakład czynny również w soboty, a w dni powszednie do ostatniego Klienta. Istnieje możliwość umówienia się na wskazaną godzinę.

Od niedawna uruchomiona jest myjnia samochodowa, dwustanowiskowa, bezdotykowa (ręczna).

ZAPRASZAMY!


Aktualności

Konkurs ofert
Zapraszamy do składania ofert w konkursie na najem lokalu użytkowego.

Nowe usługi w naszej ofercie
Zapraszamy do prezentacji naszych najnowszych usług, dostępnych w stacji paliw.Więcej informacji >>


 

 


46-034 Pokój, Zieleniec 64
e-mail: info@rembler.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA